UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 10771440
nr 1077 1440
Bordsur
Sent 1800-tal, höjd: 32 cm
Kondition: slitage, skador, visare saknas, lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2016
kl 19:36:48
15/12 08:43:55